Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
6. února 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ÚNOR 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ÚNOROVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. JSME tu pro VÁS již 11 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ!

3. února 2023
ČLÁNEK
Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice mají nového vedoucího lékaře

Zlínský kraj

Od ledna 2023 nastupuje do pozice vedoucího lékaře akciové společnosti Lázně Luhačovice MUDr. Petr Pšenica. Nahradí tak dosavadního primáře MUDr. Jiřího Hnátka, který stál v čele lázeňských lékařů od roku 1985.

31. ledna 2023
ČLÁNEK
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Litoměřice, o.z.

V litoměřické nemocnici začal sloužit nový přístroj pro počítačovou tomografii

Ústecký kraj

Krajská zdravotní, a.s. (KZ), pokračuje v plánované revitalizaci svých nemocnic a obnově zdravotnické techniky. Jednou z priorit vedení společnosti je zajištění kvalitní a dostupné zdravotní péče ve zdravotnických zařízeních, která Krajská zdravotní, a.s., spravuje. Ke stěžejním předpokladům pro naplňování tohoto cíle patří postupná obměna, modernizace zdravotnické techniky. Aktuálně v Nemocnici…

26. ledna 2023
ČLÁNEK
Domov sv. Karla Boromejského

Představení organizace

Praha

Domov sv. Karla Boromejského vznikl na podzim roku 1996 jako sesterské zařízení Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského Pod Petřínem a slouží nemocným seniorům jako zázemí lůžek následné péče, sociálních odlehčovacích služeb a denního stacionáře.

16. ledna 2023
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

Zdravotní pojišťovna roku 2022

Celá ČR

HealthCare Institute o.p.s. si Vám dovoluje předložit výsledky 8. ročníku celostátního projektu „Zdravotní pojišťovna roku 2022“, který byl realizován v období od 1. února do 31. srpna a hodnotil komunikaci 7 zdravotních pojišťoven (tj. národních plátců zdravotní péče) s pojištěnci a zdravotnickými zařízeními.

10. ledna 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - LEDEN 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v LEDNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. JSME tu pro VÁS již 11 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ! PŘEJEME VÁM VŠE NEJLEPŠÍ V ROCE 2023!

9. ledna 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Pelhřimov, p.o.

Nemocnice Pelhřimov je moderní zařízení podporující individuální rozvoj zaměstnanců

Vysočina

Nemocnice Pelhřimov je moderní nemocnicí a součástí zdravotního systému Kraje Vysočina. Poskytuje základní a specializovanou péči v širokém rozsahu nabízených služeb, a to nejen pro občany Pelhřimova, ale také pro celý region kraje. Díky vysoké kvalitě služeb je vyhledávána pacienty. Počtem ošetřených klientů se řadí mezi standardní poskytovatele zdravotní péče v rámci České republiky.

20. prosince 2022
ČLÁNEK
ReproGenesis a.s.

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Jihomoravský kraj

Klinika reprodukční medicíny ReproGenesis v Brně se řadí mezi přední evropská IVF centra. Díky využití nejmodernějšího technického vybavení, poznatků a postupů současné lékařské vědy, týmu špičkových specializovaných odborníků věnujících se umělému oplodnění řadu let a individuálnímu přístupu, který klade důraz na důvěru, empatii a porozumění, dosahujeme vysoké úspěšnosti v léčbě neplodnosti.

9. prosince 2022
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - PROSINEC 2022

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v PROSINCOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. JSME tu pro VÁS již 11 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ :-)

7. prosince 2022
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

Výsledky 17. ročníku celostátního hodnotícího projektu „Nemocnice ČR 2022“

Celá ČR

Organizace HealthCare Institute o.p.s. si Vám dovoluje předložit výsledky 17. ročníku celostátního projektu „Nemocnice ČR 2022“, který byl realizován v období od 1. února do 31. srpna a bylo do něj osloveno 148 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky.