Ústav pro péči o matku a dítě

Přijme všeobecné sestry a porodní asistentky

4. listopadu 2023
INZERÁT
Praha

- Ústav pro péči o matku a dítě v Praze Podolí přijme všeobecné sestry a porodní asistentky do jednosměnného provozu na odd. prenatální ambulance, urogyn. ambulance, prenat.diagnostického centra, IVF.

- Dále do nepřetržitého režimu na odd. pooperační gynekologie, GYNJIP, dětská RESJIP a odd. anestezie.

- Nabízíme práci ve špičkovém zdr. zařízení, hezké platové podmínky, zajímavé benefity, levné sdílené bydlení, dobrý kolektiv.

- Více informací na tel. 296 511 240, 800, e-mail: personalni@upmd.eu

Požadované specializace:

  • Všeobecná sestra
  • Porodní asistentka
4. listopadu 2023
INZERÁT
Ústav pro péči o matku a dítě

Přijme lékaře více specializací

- Ústav pro péči o matku a dítě v Praze Podolí přijme lékaře v odbornosti: anesteziolog, internista, praktický lékař a radiolog. - Nabízíme práci ve špičkovém zdr. zařízení, nadstandardní platové podmínky, zajímavé benefity, možnost zajištění pronájmu bytu, zkrácený úvazek, DPP nebo DPČ možné. - Více informací na Kariéra – volná místa – ÚPMD (upmd.cz). tel. 296 511 240, 800, e-mail:…

21. listopadu 2023
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

V ÚPMD jako první v ČR mění díky telemedicíně prenatální péči o nastávající maminky

Praha

Ústav pro péči o matku a dítě (ÚPMD) Podolí, přední česká porodnice s počtem více než 5000 porodů za rok, díky spolupráci se společností MeddiHub a.s. posouvá prenatální péči na zcela novou úroveň. V rámci projektu „Telemedicína v prenatální péči“ společně představují revoluční koncept hybridní péče, který kombinuje kvalitní standardní péči s inovativními distančními možnostmi.

13. července 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Má vlast cestami proměn - PŘÍBĚHY DOMOVA

Praha

Asociace Entente Florale CZ – Souznění, z.s. ve spolupráci s Národní kulturní památkou Vyšehrad pořádá výstavu Má vlast cestami proměn.

3. března 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Slavnostní galavečer a předání šeku

Praha

Největší český rezidenční stavitel Central Group i v letošním roce přispívá nemalou částkou na dobrou věc. Již 13 let sponzoruje Nadační fond pro zdraví dětí, který byl založen ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě (ÚPMD) v pražském Podolí. Na včerejším galavečeru společnosti byl zároveň představen zcela nový Nadační fond pro lékařský výzkum. Ten Central Group založil ve prospěch Fakultní…

2. března 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Slavnostní otevření zrekonstruovaného odd. šestinedělí

Praha

Po více jak roční rekonstrukci jsme v úterý 4. 2. 2020 slavnostně otevřeli dvě oddělení šestinedělí. Za posledních dvacet let se z naší více než stoleté dámy stává supermoderní porodnice, která umožní všem našim klientkám co nejpříjemněji strávit čas při jejich návštěvě či pobytu. Pacientky se mohou těšit na nové, luxusní pokoje s překrásným výhledem na Vltavu a špičkové lékařské vybavení.