Ústav pro péči o matku a dítě

Přijme nelékaře více specializací

6. května 2022
INZERÁT
Praha

Ústav pro péči o matku a dítě v Praze přijme sestřičky, por. asistentky či zdr. záchranáře na odd. GYNJIP.

Náborový příspěvek 60 000 Kč, nadstandardní plat, se spec. ARIP či intenz. péče 12. plat. třída zajímavé benefity, nástup dohodou. Nováčky zaučíme.

Kontakt: personalni@upmd.eu, tel: 296 511 800/240.

6. května 2022
INZERÁT
Ústav pro péči o matku a dítě

VŘ - STANIČNÍ SESTRA ODD. GYNJIP

Ústav pro péči o matku a dítě v Praze vypisuje výběrové řízení na staniční sestru odd. GYNJIP. Náborový příspěvek 60 000 Kč, nabízíme nadstandardní plat. Požadujeme spec. ARIP či intenz. péče, praxe ve zdrav. min. 5 let. manažerské a komunikační dovednosti, organizační schopnosti, zkušenost s vedením lidí vítána, pozitivní přístup. Své životopisy a motivační dopisy posílejte do 16.5.2022…

13. července 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Má vlast cestami proměn - PŘÍBĚHY DOMOVA

Praha

Asociace Entente Florale CZ – Souznění, z.s. ve spolupráci s Národní kulturní památkou Vyšehrad pořádá výstavu Má vlast cestami proměn.

3. března 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Slavnostní galavečer a předání šeku

Praha

Největší český rezidenční stavitel Central Group i v letošním roce přispívá nemalou částkou na dobrou věc. Již 13 let sponzoruje Nadační fond pro zdraví dětí, který byl založen ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě (ÚPMD) v pražském Podolí. Na včerejším galavečeru společnosti byl zároveň představen zcela nový Nadační fond pro lékařský výzkum. Ten Central Group založil ve prospěch Fakultní…

2. března 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Slavnostní otevření zrekonstruovaného odd. šestinedělí

Praha

Po více jak roční rekonstrukci jsme v úterý 4. 2. 2020 slavnostně otevřeli dvě oddělení šestinedělí. Za posledních dvacet let se z naší více než stoleté dámy stává supermoderní porodnice, která umožní všem našim klientkám co nejpříjemněji strávit čas při jejich návštěvě či pobytu. Pacientky se mohou těšit na nové, luxusní pokoje s překrásným výhledem na Vltavu a špičkové lékařské vybavení.