Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
9. června 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ČERVEN 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ČERVNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky! PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO :-)

8. června 2023
ČLÁNEK
DPS „Ondřejov“ s. r. o.

PŘEDSTAVENÍ DENNÍHO PSYCHOTERAPEUTICKÉHO SANATORIA ONDŘEJOV

Středočeský kraj

Pracovníci Denního psychoterapeutického sanatoria (DPS) Ondřejov kladou hlavní důraz na individuální přístup, zaměřený na potřeby a problémy konkrétního jedince.

5. června 2023
ČLÁNEK
Domažlická nemocnice a.s.

Stodská nemocnice – rodinná atmosféra kousek za Plzní

Plzeňský kraj

Nemocnice ve Stodu se mění před očima. Od roku 2015 se postupně rozšiřuje a prochází průběžnou modernizací. Vždy je však kladen důraz na to, aby byl zachován punc rodinné nemocnice, kde uzdravuje jak zkušený personál, tak i klidné prostředí. Zařízení patřící do Skupiny Nemocnice Plzeňského kraje leží zhruba 20 kilometrů západně od Plzně a slouží nejen pro obyvatele této oblasti a jižního…

4. června 2023
ČLÁNEK
Horské lázně Karlova Studánka

LÁZNĚ S NEJČISTŠÍM VZDUCHEM

Moravskoslezský kraj

Horské lázně Karlova Studánka se nacházejí v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice, který je srovnatelný s alpským prostředím. Jsou rovněž nejvýše položenými lázněmi v České republice. Najdete zde zdravé horské klima, minerální prameny, osobitou architekturu i širokou nabídku regeneračních a léčebných procedur.

4. června 2023
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

ŽEBŘÍČKY ČESKÝCH NEMOCNICE - HLASUJ DO 31.8.2023

Celá ČR

Vážení kolegové, dovolte nám Vás informovat, že zbývají necelé 3 měsíce do ukončení možnosti ohodnotit Vámi zvolenou nemocnici z pohledu zaměstnanců, ambulantních pacientů nebo hospitalizovaných pacientů a podílet se tak na sestavení žebříčku té nejlepší nemocnice v roce 2023.

16. května 2023
ČLÁNEK
DTO CZ

POZVÁNKA na konferenci GERONTOLOGICKÉ DNY SEVEROZÁPAD - 8. června 2023

Ústecký kraj

Konference GERONTOLOGICKÉ DNY SEVEROZÁPAD, letos 8. června 2023, se s 20 letou tradicí stala platformou pro zvažování nových trendů i pro diskusní hledání přístupu k aktuálním problémům ve zdravotně sociální oblasti. Letos se zaměří na vztah pobytových zařízení a záchranné služby, chudoby či kognitivní poruchy a potřebné péče, pracovního stresu a duševního zdraví pečujících profesí, na přísliby a…

11. května 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - KVĚTEN 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v KVĚTNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky :-)

5. května 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Svatá Anna

V Plané se plánuje výstavba nové nemocnice. Svatá Anna nabídne ambulance i rentgeny

Plzeňský kraj

Nejen následnou lůžkovou péči nebo rehabilitaci hodlá do budoucna poskytovat Nemocnice následné péče Svatá Anna. Za pár let chce veřejnosti z Plánska a Tachovska nabídnout i ambulantní péči, například chirurgickou či gastroenterologickou, a s ní také komplementární služby zobrazovacích metod. K tomu potřebuje nové prostory, které ale v současném objektu nejsou. Společně s Plzeňským krajem proto…

5. května 2023
ČLÁNEK
Centrum duševní rehabilitace Beroun

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Středočeský kraj

Projekt Centra duševní rehabilitace (CDR) v Berouně je unikátní nejen v České republice, ale i v kontextu celé Evropy. Je výrazem dlouhodobé snahy majitele skupiny AKESO, Sotiriose Zavalianise, zajistit komplexní péči v důstojném prostředí při využití nejmodernějších postupů a znalostí. Důležité je zachování komfortu, na který jsou lidé zvyklí v našich zařízeních.

25. dubna 2023
ČLÁNEK
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.

Představení lázní

Liberecký kraj

Lázně Libverda jsou jedním z nejkrásnějších míst v České republice, které nabízejí nejen překrásnou přírodu, ale také možnost relaxace a zotavení. Tyto lázně se nacházejí v severních Čechách, v Jizerských horách, a jsou obklopeny lesy a kopci, které příznivě působí na lidské zdraví.